Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Про компанію

ТОВ «РОЗАН» засновано 22 грудня 2005 року, після реорганізації невеликого підприємства, командою професіоналів, які пропонують свої знання, високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи на ринку промислового холоду. Гарантійні якості, гнучка цінова політика і пропозиція Клієнту «з одних рук» індивідуальних перспективних рішень до рівня сучасних крокуючих вперед технологій з вкладенням оптимальних інвестицій у реалізацію проекту, сміливо дозволяють ТОВ «РОЗАН» стоїть поруч з тими, хто активно сьогодні формує ринок промислового холоду Україні.

Особливість Компанії - чітке виконання вимог і побажань Клієнта, робота з Клієнтом на всіх етапах реалізації проекту, суворе виконання договірних зобов'язань. Сучасні матеріали для будівництва холодильних камер і складів, високоякісні комплектуючі для холодильного обладнання відомих виробників з Німеччини, Італії, Франції, Данії, Швеції, Бельгії, Ірландії, який на кожному етапі робіт проходять відповідний контроль якості по всіх параметрах, гарантують Клієнту багаторічну безвідмовну роботу систем холодопостачання, а колективу ТОВ «РОЗАН» вирішувати завдання будь-якої складності, що пов'язані з проектуванням, вибором, монтажем, пусконалагоджувальними роботами і надалі сервісним обслуговування обладнанням.

про компанію Розан

Дружні стійкі відносини з підприємствами Західної Європи, дозволяють фахівцям компанії звертатися до європейського досвіду, а значить забезпечувати клієнта кваліфікаційної консультацією. Промисловий холод від компанії «РОЗАН» надійно забезпечує підприємства Тернопільської, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Чернігівської областей та Криму.

Політика компанії - бути корисним, чесним і надійним партнером.