Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Дачні будиночки з сендвіч-панелей

Хто не хоче перетворити свою дачну ділянку в затишне приємне місце для повноцінного відпочинку? Тут передбачається окрема територія для плодового саду, який заховає влітку від спеки. Земля, розбита на грядки, де будуть рости вирощені овочі. Але, насамперед, планується місце під будівництво будинку.

Ніхто не відмовиться від місткого котеджу з безліччю кімнат для всіх членів сім'ї і гостей. Адже наскільки приємніше привести сюди своїх друзів і родичів на свята, поїхавши від міського галасу. Коли всі думки вже викладені на папері, підходить момент початку будівництва.

Ось тут з'являються перші труднощі. У першу чергу, виникає фінансова проблема. На зведення повноцінного будинку потрібно чимала сума. Будівництво, до того ж, займе не менш декількох місяців. З'явиться потреба в додатковому проведенні електрики, організації оздоблювальних робіт та інше.

Сьогодні процес будівництва можна вирішити досить швидко. Вихід із ситуації - швидкозбірні конструкції. Багато хто вже використовує будиночки з сендвіч-панелей і дерев'яного або металевого каркаса. Їх застосовують для будови виставкових і торгових комплексів, ресторанів і кафе, спортивних залів. Конструкції використовуються і для тимчасового житла, автозаправних станцій і побутівок. Для власників дачних ділянок - це можливість звести повноцінний будинок за оптимальний час і гроші.

будиночки із сендвіч-панелей

Вся конструкція досить легка, а тому не вимагає додаткового зведення потужного фундаменту. Для конструкції з сендвіч-панелей буде достатньо основи з бетону. Якісні панелі забезпечують захист від зовнішніх впливів. В їх основі передбачено два аркуші з утеплювача, як мінеральноватна плита або пінопласт, і гарячеоцинкованої сталі. Внутрішній шар може включати в себе деревно-волокнисту плиту, роблячи приміщення більш комфортним і затишним.

Будівлі з сендвіч-панелей можуть зводитися в два поверхи. Це дозволить організувати велику кількість кімнат на невеликій території. Якщо спочатку немає повної картини плану будівлі, в майбутньому завжди буде можливість розширити будинок. Дах будівлі дуже легко монтується, дозволяючи додавати нові поверхи.

Будівлі з панелей мають ряд переваг. Насамперед, це їх міцність. Завдяки якості матеріалу вони можуть витримувати близько 10 тонн ваги на 1 панель в 1,25 м шириною. Важлива і екологічність такого будинку. Він абсолютно безпечний для здоров'я людини і стану зовнішнього середовища. Будівлі володіють також високою пожежною безпекою і теплоізоляційними характеристиками.

Господарям будови з сендвіч-панелей не загрожує поява на стінах цвілі. Модульні будівлі набагато практичніше і зручніше капітальних конструкцій. Залишилося тільки вибрати надійного виробника і виконати монтаж на дачній ділянці.