Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Двері РГС для овоче- та фруктосховищ

Зберігання свіжих овочів та фруктів в охолодженому стані – це найнадійніший і найефективніший спосіб «консервації». В його основі лежить використання холодильного обладнання для фруктосховищ, овочесховищ та обладнання для регульованого газового середовища (РГС) з метою підтримки оптимальних значень температури, відносної вологості повітря і повітрообміну.

двері РГС

Один із варіантів РГС – створення середовища з наднизьким вмістом кисню (ULO). За допомогою цієї технології сповільнюється дозрівання продукції і знижується інтенсивність дихання плодів, завдяки чому вдається зберегти їхню якість і смак, вміст вітамінів, збільшити термін придатності й термін реалізації, зменшити втрати, підтримуючи стійкість плодів до захворювань.

Переваги використання дверей РГС

Якісне встановлювання дверей для холодильних камер захищає склад від попадання теплого повітря  та гарантує стабільний температурний режим. (Двері здатні герметично зберігати холодне повітря в приміщенні до мінус 50 градусів.) Продукція зберігається в герметичних холодильних камерах фруктосховищ та овочесховищ при зниженому вмісті кисню (0,4 ÷ 2,5%) і підвищеному вуглекислому газі (1,0 ÷ 3,5%).

двері РГС для овочесховищ

Спеціальна конструкція дверей дозволяє створювати і підтримувати в складах потрібний мікроклімат тривалий час без необхідності постійного контролю, знижувати витрати на опалення або вентилювання простору.

Переваги:

  • тривале зберігання продукції у свіжому вигляді;
  • захист від стороннього втручання;
  • блокування попадання пилу, сміття;
  • формування високої пропускної здатності в різні боки;
  • стійкість до механічних навантажень, ударам.

Переваги установки дверей в овоче- і фруктосховища продиктовані тим, що знижуються часові та фінансові витрати на монтаж нерухомості і здачу її в експлуатацію. При цьому холодильні двері повністю відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, що висуваються до цього виду елементів.

Види дверей РГС

  • Відкатні - прості в експлуатації, підходять для сховищ з невеликою площею і висотою стін.
  • Вертикальні - наділені підйомним механізмом для зручності заїзду транспорту та здійснення вивантаження і навантаження фруктів.
  • Розсувні (маятникові) - не вимагають щільного закриття, зручні для постійного входу і виходу з овочесховища. Маятниковий принцип роботи спрощує фіксацію, коли вантажник вивозить або завозить партію овочів і фруктів.

Правильний монтаж

Дуже важливо здійснити правильний монтаж дверей РГС у ваше овоче- або фруктосховище. Неправильна установка тягне за собою псування, як самих дверей, так і сендвіч-панелей навколо. Щілини і «містки холоду» призводять до намерзання льоду, і тим самим розривання елементів отвору і механізмів. Так само щілини призводять до витоку холоду, що істотно позначається на потужності холодильного обладнання, і відповідно на підвищенні витрати електроенергії. Волога, що надходить в морозильну камеру, сідає на ребра випарника, зменшуючи його тепловіддачу, а часто призводить і до псування обладнання.

двері РГС для фруктосховищ

Якісно встановлені двері в отвір холодильної камери будуть служити довгий час без заміни ущільнюючих гумок, затискачів, петель і іншої фурнітури.

Рекомендації наших постійних покупців дають нам можливість з упевненістю заявити про високу якість продукції, яку ми пропонуємо та правильне її встановлення.

Ви можете зробити замовлення, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам за номерами +38 (067) 351-58-84; +38 (097) 951-83-57! Ми проведемо для вас безкоштовну консультацію і допоможемо вибрати потрібні двері для ваших камер!