Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Елементи захисту складських приміщень

Елементи захисту складських стелажів

Від чого залежить надійність стелажів, складських колон, дверей? Від багатьох моментів, починаючи з матеріалу, який використовується для виготовлення конструкцій, і закінчуючи елементами захисту.

Навіщо потрібні елементи захисту складських приміщень?

Елементи захисту – невід’ємні атрибути, без яких не обійтися на жодному складі. Особливо це стосується вузькопрохідних конструкцій. Коли між стелажами мало місця, виникає небезпека. Наприклад, оператор вилочного навантажувача може зробити помилку і пошкодити конструкцію чи опорну стійку несучої колони. Ніхто не застрахований від таких ситуацій.

Комплектуючі для складських стелажів підбираються з урахуванням особливостей об’єкта. На етапі проектування з’ясовуються ключові моменти і визначається подальша робота. Ми використовуємо різноманітні елементи захисту складських приміщень. Вони виконують кілька важливих функцій:

  • захист металевих конструкцій (рам і стійок) від випадкового пошкодження вилковим навантажувачем;
  • захист стін, колон від можливих механічних пошкоджень;
  • безпеку під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
  • збільшення стійкості стелажа;
  • напрямок руху вантажної техніки.

Для захисту металевих конструкцій від пошкоджень використовуються різні рішення:

При облаштуванні оптових баз і логістичних центрів застосовуються відбійники для колон. Це специфічний вид продукції, за допомогою якої забезпечується цілісність несучих конструкцій. Відбійники для колон виготовляються з металу. Вони можуть мати різну висоту і конфігурацію.  Відбійники для колон легко кріпляться до підлоги. Вони можуть встановлюватися як по периметру об’єкта, що захищається, або з найбільш вразливою боку.