Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Газонепроникні двері - необхідний елемент сховищ фруктів і овочів

На початку 80-х років з'явилася технологія зберігання фруктів та овочів ULO / CA в регульованому газовому середовищі з ультранизьким вмістом кисню, в результаті чого виник попит на газонепроникні двері.

Газонепроникні двері є необхідним елементом сховищ фруктів і овочів з контрольованою атмосферою. Зберігання при дуже низькому вмісті кисню (ULO-Ultra Low Oxygen) і при контрольованій атмосфері (CA-Controlled Atmosphere) дає можливість пропонувати свіжі та високоякісні фрукти поза періодом збору врожаю.

газонепроникні двері

Визначальною перевагою таких дверей є їх внутрішнє наповнення, що гарантує 100% герметичність. Таким наповнювачем здебільшого виступає пінополіуретан або пінополістерол.

Двері газонепроникні виготовляються переважно як розсувні. У газонепроникних двері не використовуються класичні штовхач або замки, через Який міг би виходити газ. Двері Оснащені спеціальними ексцентрічними зажимами. Є варіанти автоматичної газонепроникної двері, в яких кожен закритий затиск відключає дію дверної автоматики.

Існує варіант вертикальних газонепроникних дверей. Вертикальна модель ідеально підходить у випадках, коли збоку камери є недостатньо місця або коли підвезення товару здійснюється по всій ширині холодильної камери. За рахунок того, що ширина дверей відповідає ширині камери, можна легко і ефективно завозить і вивозити товари і оптимально використовувати весь простір камери.

газонепроникні вертикальні двері

Не менш важливим елементом, як газонепроникні двері в овоче- та фруктосховищах, є газонепроникні вікна. При зберіганні фруктів і овочів в камерах з низьким вмістом кисню важливим аспектом є наявність візуального контролю і можливості взяти проби фруктів. Для цього і потрібні газонепроникні вікна, які можна вбудувати як в двері, так і в стіни холодильної камери.

газонепроникне вікногазонепроникне вікно