Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Металеві відбійники для складу

Металовідбивачі представляють собою спеціальні захисні конструкції з різних видів металів і металлосплавів, які можуть бути використані в якості колесовідбійників, огорож на автомагістралях і шосе, що обгороджують паркувальних конструкцій, а також вони часто застосовуються для забезпечення захисту апаратури, вітрин в приміщення торгового призначення.

відбійники для складу

Особисто для нас найцікавішим класом металовідбивачів є ті, що призначені для захисту складських приміщень і їм подібних.

Металеві відбійники для складу використовуються для забезпечення захисту апаратури, пристроїв та іншого майна виробничих і підсобних складів, цехів, приміщень. При цьому товщина подібних металоконструкцій повинно бути не менше чотирьох міліметрів, а зовні вони повинні бути додатково покриті захисним порошковим шаром. Металеві відбійники для складу можуть бути довільної форми, що дозволяє надійно закріпити їх у необхідній позиції. Всі елементи конструкції виробляються з високоміцної сталі, покритої антикорозійним покриттям, вони не потребують додаткового догляду та утримання, нетоксичні і повністю безпечні для навколишнього природи і людей.

відбійники для складу

Металеві відбійники для складу на фінальній стадії зазвичай покриваються темними барвниками з полімерами, що дозволяє збільшити показники їх довговічності і зносостійкості. Металеві відбійники для складу, а також металоконструкції інших типів функціональних призначень зазвичай виготовляються з нержавіючих різновидів сталі, однак за спеціальними клієнтським замовленнями вони можуть бути зроблені з алюмінію, чавуну, міді або ж бронзи.

відбивачі кутові

Металеві відбійники незалежно від свого призначення і сфери використання, мають ряд цінних переваг, серед яких можна виділити наступні характеристики:

  • Стійкість до будь-яких впливів механічного та хімічного характеру.
  • Міцність і довговічність (експлуатаційний термін служби металоконструкцій становить мінімум десять років при стандартних експлуатаційних умовах).
  • Збереження головних експлуатаційних характеристик навіть при регулярній дії вологи, різких перепадах температур, попаданні прямих сонячних променів.
  • Легкість і простота монтажу, на відміну від інших видів огороджувальних конструкцій.
  • Економічна вигідність і доступність.
  • Простота в утриманні та догляді.
  • Підвищені функціональні можливості.