Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Переваги сендвіч-панелей

Сендвіч панелі - багатошаровий матеріал (це стає зрозуміло ще з назви), який використовується для будівництва. Зазвичай складається з трьох, з'єднаних між собою, елементів - двох панелей (виготовлених із сталі, магнезитових плит або гіпсокартону) і шару утеплювача між ними. Цей будівельний матеріал дуже популярний за кордоном і поступово впроваджується на вітчизняний ринок, завойовуючи все більшу і більшу популярність. За рахунок чого це відбувається? Давайте спробуємо розібратися.

переваги сендвіч-панелей

  • Матеріал дозволяє істотно прискорити будівництво. Дуже часто бригади стикаються з проблемою повільного зведення будівлі. Сендвіч-панелі дозволяють вирішити її в найкоротші терміни і вкластися в план.
  • Даний будівельний матеріал може застосовуватися в будь-яких температурних умовах. Таким чином сендвіч-панелі дозволяють не переривати процес будівництва, наприклад, на зимовий період.
  • Відмінні теплоізоляційні властивості. Комірчаста структура утеплювача, застосовуваного у виробництві даного будматеріалу, забезпечує відмінне збереження тепла в приміщеннях.
  • Звукоізоляція. Крім утримання теплого повітря, утеплювач відмінно глушить звуки вулиці, що, безсумнівно, є суттєвою перевагою сендвіч-панелей.
  • Екологічна чистота матеріалів.
  • Зручність транспортування. Сендвіч-панель не вимагає наявності спеціального транспорту для її перевезення завдяки низькій вазі і зручній формі.
  • Довговічність. Матеріали не бояться хімічного впливу, на них не розвивається цвіль і грибок.

будівля, зведена із сендвіч-панелей

Саме ці причини стають вирішальними при виборі сендвіч-панелей. Не варто забувати і про демократичну ціну на дані будівельні матеріали, що теж є одним з вирішальних факторів при прийнятті рішення.