Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Плити Thermano - революція на ринку термоізоляції!

Плити Thermano - БІЛЬШЕ, НІЖ АЛЬТЕРНАТИВА ДЛЯ мінеральної вати і пінополістиролу!

Thermano - це революція на ринку термоізоляції. Одна панель утеплює в два рази краще, ніж пінопласт або мінеральна вата тієї ж товщини. Термоізоляція з поліуретану є безпечною і не вологоємною, що робить її ідеальним термоізоляційним матеріалом протягом багатьох років.

Панелі Thermano є універсальним матеріалом. Це означає, що вони можуть бути встановлені як на підлогах, так і на тришарових стінах, плоских дахах, зелених дахах, а також на скатних дахах. В останньому випадку суттєвою перевагою Thermano є можливість установки термоізоляції в кроквяній системі, що повністю усуває проблему температурних мостів.

Теплоізоляція Thermano широко використовується в промисловому, житловому і навіть сільськогосподарському будівництві (спеціально призначений продукт - Thermano Agro).

Плити Thermano - революція на ринку термоізоляції!

Довгий список реалізованих об'єктів, які були створені з використанням Thermano, відкривають житлові будівлі, складські приміщення, великі магазини, виробничі підприємства, спортивні зали, басейни або спеціальні будівлі, такі як холодильні та морозильні камери.
Thermano в промисловому сегменті, в першу чергу, застосовуються для термічного захисту підлог
і дахів. Поліуретанові панелі також ідеальні в якості додаткового шару термоізоляції в модернізованих приміщеннях.

Плити Thermano це:

  • висока міцність на стискання (20 т / м2);
  • довговічність - плити з часом не втрачають своїх термоізоляційних властивостей;
  • легкість - відносно менша товщина утеплювача і невелика щільність матеріалу, з
  • якого виготовлені панелі, зменшують загальну масу покрівлі, що впливає на можливість
  • зниження вартості несучої конструкції на 15-20%.
  • економія на роки!

Thermano забезпечує найнижчий коефіцієнт теплопровідності зі значенням λ = 0,023 (Вт / мК). Він гарантує також відмінний термічний захист будь-якої будівлі з застосуванням майже вдвічі меншої товщини утеплювача в порівнянні з традиційними матеріалами. Це призводить до величезних заощаджень у вигляді більш низьких рахунків на опалення в зимовий період і меншому споживанню енергії, необхідної для кондиціонерів влітку. Інвестиційні витрати окуповуються вже через 4-6 років.

Плиты Термано

Стійкість до вогкості

Панелі характеризуються дуже низькою вологоємністю (<2%), що запобігає виникненню проблем, пов'язаних з наявністю води в термоізоляційному матеріалі, наприклад, розвиток грибків і цвілі, або зменшення термоізоляційних властивостей матеріалу.

Стійкість до біологічних факторів

Панелі Themano, на відміну від інших термоізоляційних матеріалів, доступних на ринку, повністю стійкі до впливу летких органічних сполук, а також до шкідливого впливу комах, гризунів або птахів.

Екологія

Thermano - це термоізоляційні панелі з наповнювачем з модифікованого поліуретану (поліізоціанурат - PIR), який не містить фреон. Продукт виробляється з поліолів, одержуваних з ріпакової олії і може піддаватися вторинній переробці.