Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Сендвіч панелі при будівництві фруктосховища

Продаж фруктів - один з найвигідніших видів бізнесу. Він відрізняється високою рентабельністю і постійним попитом на товар. Проте торгівля фруктами неможлива без належного місця для зберігання продукції, адже фрукти є швидкопсувним товаром. Незначне порушення умов їх зберігання призведе до псування і великих збитків.

фруктосховище із сендвіч панелей

У той же час, по закінченню сезону, вартість свіжих вітчизняних фруктів зростає приблизно на 80%. Також настає значне підвищення попиту на фрукти в зимовий період - на 40-50% більше ніж у сезон.

У зв'язку з цим доцільно зберегти їх в цілості й збереженості якомога довше і в кілька разів збільшити прибуток від їх продажу. Єдиний вихід із ситуації - будівництво фруктосховища.

Правильно сплановане і побудоване з урахуванням всіх норм і вимог приміщення - запорука успішного зберігання фруктів. Крім того не варто забувати, що в приміщенны, де зберігаються фрукти, повинні підтримуватися певні умови. Зокрема, в ньому повинна бути чітко відрегульована температура повітря і рівень вологості. І зовсім ідеальним варіантом в цьому питанні стане фруктосховище, побудоване із сендвіч панелей.

сучасне фруктосховище із сендвіч панелей

Сендвіч-панелі Arpanel віграють дуже важливу роль як огороджувальні конструкції і як утеплювач. Якісні і правильно розраховані панелі забезпечують мінімальні теплопритоки в камери зберігання продукції і дозволяють холодильних машин працювати менш інтенсивно, що призводить до скорочення енергоспоживання, а також до зменшення обветривания і усушки продукції.

Підбір панелей також впливає на потужність і вартість холодильного обладнання - чим більше тепла приходить через стіни і стелю в охолоджуване приміщення, тим більше цього тепла холодильна система повинна відібрати та віддати навколишньому середовищу.

На сьогоднішній день фруктосховище з сендвіч панелей - це найбільш вигідний і раціональний варіант, що має низку переваг:

  • Будівництво об'єктів на основі сендвіч-панелей можна проводити в будь-який час року.
  • Споруда з сендвіч-панелей має невелику вагу, тому для його будівництва можна використовувати полегшений фундамент - стрічковий або стовпчастий. Таким чином, скорочують витрати на будівництво і значно прискорюється його процес.
  • Конструкції з даного матеріалу служать десятиліттями і при цьому не вимагають проведення регулярних ремонтних робіт.
  • Завдяки використанню сендвіч-панелей, що володіють низькою теплопровідністю і водонепроникністю, в приміщенні завжди буде зберігатися необхідний мікроклімат.
  • Зводити споруди з сендвіч-панелей можна практично на будь-яких видах грунтів.
  • При різних умовах експлуатації фруктосховище буде зберігати свій первинний зовнішній вигляд.
  • Конструкції з сендвіч-панелей мають високий ступінь пожежної безпеки.

Компанія «Розан» пропонує послугу побудови сучасного фрукто- овочесховища для вашого підприємства із дотриманням усіх технічних норм та врахуванням будь-яких побажань замовника.