Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Сендвіч-панелі в молочному виробництві

Незважаючи на те, що область застосування сендвіч-панелей вкрай широка, особливе застосування вони знайшли в приватному і сільському секторі. З огляду на їх характеристики, вони ідеально підходять для різних господарських будівель і для швидкомонтованих ферм.

швидкомонтовані ферми

Все частіше і частіше можна побачити в сучасних сільгосппідприємствах корівники з таких панелей. Справа в тому, що всі будівлі, які дісталися нам у спадок з минулого століття, практично непридатні для роботи і проживання в них худоби. Відповідний вік будівлі, застарілі технології, багаторічна експлуатація без будь-якого ремонту зробили свою справу і тепер в них навіть страшно заходити. Тому сільський сектор потребує швидкомонтованих будівель, які б могли забезпечити надійність, теплоту і дах над головою великої рогатої худоби. Мабуть, єдиним виходом з цієї ситуації, що задовольняє всім вимогам, є сендвіч-панелі.

У більшості випадків використовуються тришарові вироби, які монтуються на сталевий каркас швидко і в будь-яку погоду і пору року. Природно, необхідно відповідально підійти до вибору потрібної продукції, так як тварини не можуть самі оцінити, чи підходить їм дана будівля.

Ні в якому разі не можна економити при визначенні постачальника, виробника та інших характеристик продукції. Бувають випадки, коли в дешевих панелях, вироблених кустарними способами на застарілому обладнанні, через півроку починали відшаровуватися і у вільному доступі у тварин з'явилася мінеральна вата, яка була наповнювачем. У результаті поголів'я великої рогатої худоби понесли дуже сильні втрати, що відбилося на фінансовому благополуччі сільського господарства.

Фахівці, які вже займалися цим питанням радять вибирати вироби зі спеціальним покриттям, що захищає від фізичного та корозійного впливу, товщиною не менше 35 мікрометрів. В якості серцевини непогано зарекомендував себе пінополіуретан. Він дає відмінний захист від холодів, палючого сонця, вогню і вітру, а важить набагато менше.

корівник із сендвіч-панелей

Враховуючи той факт, що в сучасних колгоспах має дуже велике значення високотехнологічна техніка, необхідно висувати високі вимоги і до можливості технологічного оснащення приміщень з сендвіч-панелей.

Для збереження темпів отримання молока необхідно розміщувати поруч з коровами молоковідсмоктуюче та холодильне обладнання, так як продукт повинен бути моментально охолоджений. Але у цього устаткування теж існують вимоги до навколишнього середовища і будівлі з сендвіч-панелей повинні їх виконувати.