Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Сучасний склад: що нам коштує будинок побудувати?

Швидкомонтовані будівлі - одна із ознак нашого часу. Причому це відноситься як до житлових, так і до складських приміщень. Бажання ділової людини максимально швидко отримати віддачу від вкладених у складські приміщення коштів цілком зрозуміле. Благо, сучасні технології та матеріали дають всі необхідні для цього можливості.

Зведення каркасу

Зведення каркасуНайвідповідальніший етап будівництва, причому в деяких випадках здійсненно будівництво каркасу навіть без попереднього облаштування фундаменту. Класичні технології слабко сполучаються з вимогою максимального прискорення процесу. Тому останнім часом почали активно застосовуватися так звані методики «швидкомонтованих будинків», основним компонентом яких є каркас з набраних металоконструкцій.

Він чимось схожий на всім відомий дитячий конструктор, а різниця полягає виключно в масштабах деталей. При належній підготовці облаштування каркаса займає зовсім небагато часу і залежить від площі приміщення. А впровадження новітніх технологій дозволяє не тільки прискорити, але й істотно спростити багато етапів роботи.

Самі «заготовки конструктора» мають безліч переваг в порівнянні з традиційними матеріалами: вони легкі і міцні, допускають гнучку зміну розмірів і швидко монтуються із застосуванням мінімуму інструментів, а їх вартість зовсім невисока.

Види складських приміщень

При проектуванні і будівництві сучасного складу слід враховувати його майбутній профіль і тип вантажів, які зберігаються.

«Теплий» загальний склад

Зазвичай це велика будівля з безліччю прольотів, що припускає можливість руху складського транспорту. Вимагає наявності теплозберігаючих технологій і можливість підключення систем обігріву в зимовий період.

«Холодний» склад

Призначений для різних швидкопсувних товарів і продуктів. Такий тип висуває підвищені вимоги до теплоізоляції і можливість монтажу спеціальних промислових холодильних установок.

Сучасний склад

Склад з контрольованим рівнем вологості

Чимось схожий на стандартний теплий склад, але висуває додаткові вимоги щодо створення замкнутої внутрішньої екосистеми. Також таке приміщення повинне передбачати можливість підключення спеціальної кліматичної техніки.

Склад з особливими умовами зберігання

Призначений для деяких екзотичних вантажів. Це можуть бути радіоактивні речовини, небезпечні хімічні реагенти, боєприпаси, особливо цінні речі або навіть дорогоцінні метали. У кожному конкретному випадку всі питання вирішуються в індивідуальному порядку.

Сучасний склад з металоконструкцій міцний і довговічний, а його будівництво не займає багато часу і дозволяє заощадити гроші. До того ж, можливе корегування типового проекту під конкретні вимоги, причому це практично не вимагатиме збільшення бюджету.

Перед початком робіт варто продумати всі можливі тонкощі, пов'язані з можливістю нарощування складських потужностей, забезпеченням електроживлення і наявністю зручних під'їзних шляхів.