Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Утеплювачі для сендвіч-панелей

В даний час для утеплення сендвіч-панелей застосовуються такі матеріали: мінеральна вата, пінополістирол, поліізоціанурат або пінополіуретан. Плити такого типу виготовляються з волокон мінеральної вати, основою якої є різні базальтові породи. Для виробництва сендвіч-панелей вони попередньо розрізаються на ламелі, які потім скріплюються таким чином, щоб їх волокна розташовувалися під прямим кутом до облицювальних верствам.

Мінеральна вата

Мінеральна вата являє собою матеріал, що складається з волокон, простір між якими заповнено повітрям. Саме він і виконує теплоізоляційну функцію. Рекомендується використовуватися вату з мінімальною щільністю 110 кг / м3. При меншому її значенні може відбутися розшарування панелей і ламелей.

Мінеральна вата

Серед відмінних особливостей мінеральної вати можна відзначити наступні:

  • високий рівень теплоізоляції;
  • негорючість;
  • хороші показники звукоізоляції;
  • непроникність пари;
  • стійкості до зміни форми.

При використанні такого матеріалу особливу увагу потрібно приділити використанню якісного клею для кріплення обшивок. Це дозволяє уникнути її відшарування при тривалій експлуатації в умовах постійних перепадів температур.

Пінополіуретан

Пінополіуретан являє собою найбільш популярний матеріал, застосовуваний у сендвіч-панелях. Завдяки відмінним властивостям теплоізоляції, низькою вагою, гарну адгезію до металевих листів і стійкістю до різних зовнішніх впливів його вибір в більшості випадків є ​​найкращим рішенням. Вони зберігають свої властивості більше 10 років і практично не втрачають теплоізоляційних характеристик.

Пінополіуретан

Також такий матеріал не вбирає вологу і володіє хорошою твердістю. З недоліків можна відзначити його горючість, яка хоч і досить низька, але може викликати складності при здачі об'єкта в експлуатацію.

Пінополістирол

Пінополістирол являє собою застиглу спінену полістирольну масу з осередками, заповненими повітрям. Він володіє хорошою екологічною безпекою, високою міцністю та зручністю в роботі. Крім того, він є досить недорогим.

Пінополістирол

Також можна відзначити наступні його характеристики:

  • високий рівень тепло- і звукоізоляції;
  • відносно низька маса;
  • низький рівень водопроникності;
  • довгий термін експлуатації.

Однак такий матеріал не є вогнестійким, внаслідок чого його використання не завжди раціонально. Однак разом тим завдяки його екологічної безпеки він є практично єдиним матеріалом, дозволеним до контакту з харчовим продуктами. Тому він використовуються для зведення морозильних і холодильних камер.

Пенополіізоціанурат

Пенополіізоціанурат є новітнім будівельним матеріалом. На відміну від традиційних панелей зі скловолокнистими утеплювачами, він володіє хорошою економічністю і абсолютно безпечний для людини. Саме тому зараз у країнах Європи цей матеріал стрімко набирає популярність.

Пенополіізоціанурат