Наші контакти: (067) 351-58-84 (097) 951-83-57
Сендвіч-панелі від виробника Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний
Каталог

Утеплювачі для сендвіч панелей

В даний час для утеплення сендвіч панелі застосовуються такі матеріали: мінеральна вата, пінополістирол, поліізоціанурат або пінополіуретан. Плити такого типу виготовляються з волокон мінеральної вати, основою якої є різні базальтові породи. Для виробництва сендвіч панелей вони попередньо розрізаються на ламелі, які потім скріплюються таким чином, щоб їх волокна розташовувалися під прямим кутом до облицювальних верствам.

Мінеральна вата

Мінеральна вата являє собою матеріал, що складається з волокон, простір між якими заповнено повітрям. Саме він і виконує теплоізоляційну функцію. Рекомендується використовуватися вату з мінімальною щільністю 110 кг / м3. При меншому її значенні може відбутися розшарування панелей і ламелей.

Серед відмінних особливостей мінеральної вати можна відзначити наступні:

  • високий рівень теплоізоляції;
  • негорючість;
  • хороші показники звукоізоляції;
  • непроникність пари;
  • стійкості до зміни форми.

При використанні такого матеріалу особливу увагу потрібно приділити використанню якісного клею для кріплення обшивок. Це дозволяє уникнути її відшарування при тривалій експлуатації в умовах постійних перепадів температур.

Пінополіуретан

Пінополіуретан являє собою найбільш популярний матеріал, застосовуваний у сендвіч панелях. Завдяки відмінним властивостям теплоізоляції, низькою вагою, гарну адгезію до металевих листів і стійкістю до різних зовнішніх впливів його вибір в більшості випадків є ​​найкращим рішенням. Вони зберігають свої властивості більше 10 років і практично не втрачають теплоізоляційних характеристик.

Також такий матеріал не вбирає вологу і володіє хорошою твердістю. З недоліків можна відзначити його горючість, яка хоч і досить низька, але може викликати складності при здачі об'єкта в експлуатацію.

Пінополістирол

Пінополістирол являє собою застиглу спінену полістирольну масу з осередками, заповненими повітрям. Він володіє хорошою екологічною безпекою, високою міцністю та зручністю в роботі. Крім того, він є досить недорогим.

Також можна відзначити наступні його характеристики:

  • високий рівень тепло- і звукоізоляції;
  • відносно низька маса;
  • низький рівень водопроникності;
  • довгий термін експлуатації.

Однак такий матеріал не є вогнестійким, внаслідок чого його використання не завжди раціонально. Однак разом тим завдяки його екологічної безпеки він є практично єдиним матеріалом, дозволеним до контакту з харчовим продуктами. Тому він використовуються для зведення морозильних і холодильних камер.

Пенополіізоціанурат

Пенополіізоціанурат є новітнім будівельним матеріалом. На відміну від традиційних панелей зі скловолокнистими утеплювачами, він володіє хорошою економічністю і абсолютно безпечний для людини. Саме тому зараз у країнах Європи цей матеріал стрімко набирає популярність.