Сендвіч-панелі від виробника Balex, Arpanel Продаж, доставка, монтаж
Години роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Збільшуємо прибуток з Thermano Agro!

В сучасному світі, з метою збільшення ефективності с/г виробництва, необхідно, в першу чергу, збільшувати енергозбереження в с/г приміщеннях.

Можливість регулювання температури і вологості повітря надає реальний вплив на рентабельність тваринництва! THERMANO AGRO - це створена спеціально для цього поліуретанова панель THERMANO з твердої обшивкою, в якій підвищена міцність і хімічна стійкість.

Різновид панелі THERMANO AGRO був спроектований для використання в с/г приміщеннях в якості стельової панелі. Ізоляція THERMANO - це панель з найкращими ізоляціонними параметрами на ринку, завдяки чому можна досягти значної економії у вартості опалення або охолодження, а також дотримати вимоги по температурному режиму в тваринницьких приміщеннях.

термоізоляція Thermano Agro

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ! Втрата навіть 40% тепла в приміщеннях відбувається через покрівлю і крокви! Тому правильне теплоізолювання покрівлі і крокв грає основну роль в утепленні приміщень. Слід також звернути увагу на теплоізоляцію стін і підлоги.

Правильна теплоізоляція с/г приміщень це:

  1. Велика продуктивність і рентабельність тваринництва.
  2. Максимальна молочність і стабільна прибавка в вазі.
  3. Оптимальне використання харчової цінності кормів.
  4. Запобігання перегріву худоби в літній період.
  5. Зменшення захворюваності худоби.
  6. Продовження термінів зберігання врожаю.
  7. Мінімізація температурних коливань протягом доби.

Чому THERMANO AGRO? Ось 7 ПРИЧИН, через які варто інвестувати в СУПЕРУТЕПЛЮВАЧ THERMANO AGRO:

1. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Термоізоляція THERMANO AGRO більш ефективна в порівнянні з полістиролом і мінватою. Коефіцієнт теплопровідності становить всього λ = 0,023 [W / m · K], що забезпечує більш високі теплоізоляційні параметри при однаковій товщині цих матеріалів.

2. СТІЙКІСТЬ ДО АМІАКУ ТА ІНШИХ ГАЗОПОДІБНИХ ОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН

Спеціальне покриття панелей THERMANO AGRO не зазнає корозії під впливом підвищеної концентрації амоніаку. На відміну від інших ізоляційних матеріалів воно також хімічно нейтральне по відношенню до всіх органічних речовин, які присутні в с/г приміщеннях, що забезпечує життєстійкість матеріалу.

3. МОЖЛИВІСТЬ МИТТЯ ПІД ТИСКОМ

Панелі PIR THERMANO AGRO покриті з двох сторін алюмінієвою фольгою товщиною 50 мікрон з великою механічною стійкістю, яка дає можливість миття поверхні під тиском. Це дуже важливий параметр, який забезпечує можливість підтримання високих гігієнічних показників с/г приміщень. Внутрішня сторона панелей THERMANO AGRO має однорідний білий колір, що забезпечує нейтральний інтер'єр для тваринництва всередині будівлі.

Thermano Agro курятник

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ! Панель THERMANO AGRO забезпечує оптимальні температурні умови всередині приміщення незалежно від зовнішніх погодних умов. Це можливо завдяки найнижчому, з доступних на ринку, коефіцієнту теплопровідності.

4. СТІЙКІСТЬ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ГРИЗУНІВ, КОМАХ, ГРИБКІВ І ПЛІСНЯВИ

Поліуретанові панелі THERMANO AGRO, на відміну від інших доступних на ринку ізоляторів, відрізняються повною стійкістю по відношенню до всіх газоподібних органічних речовин, грибків і плісняви, а також до створення нор і гнізд гризунами, комахами та птахами. Застосування THERMANO AGRO - це гарантія найкращих ізоляційних параметрів на довгі роки, незважаючи на умови, створені всередині с/г приміщень.

5. МАЛА ГІГРОСКОПІЧНІСТЬ

Гігроскопічність THERMANO AGRO - це всього близько 2%. Це означає збереження ізоляційних властивостей і дуже високий термін стійкості ізоляції.

6. НЕВЕЛИКА ВАГА

THERMANO AGRO - це всього 30 кг/м3. У порівнянні з мінеральною ватою, це майже в 5 разів нижча щільність, а з урахуванням відповідності товщини ізоляторів, необхідної для досягнення такого ж показника U, вона менше навіть в 7-8 разів. Легкість і твердість панелі THERMANO AGRO - запорука простого і швидкого монтажу.

7. МОЖЛИВІСТЬ МОНТАЖУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО РИГЕЛІВ ТА КРОКВ

Монтаж THERMANO AGRO можна здійснити саморізами безпосередньо до крокв, ригелів або профілів PCV у вигляді підвісної стелі.

Thermano Agro

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ! Панелі THERMANO AGRO, крім найкращих ізоляційних параметрів, відрізняються високою стійкістю по відношенню до амоніаку (підтверджено випробуваннями згідно німецької норми DIN), а також можливістю їх миття під тиском з невеликої відстані.